top of page

Cilvēcīgi un saprotami par darba meklēšanu un atrašanu

Manā podkāstā “Pirms darba” dzirdēsi noderīgus padomus darba meklētājiem un tiem, kuri ir ceļā uz savu sapņu darbu. Podkāsta viesi ir gan darba meklētāji, kuri dalās pieredzē, gūtajās atziņās, darba meklēšanas veiksmēs un neveiksmēs, kā arī darba devēji, personāla vadības speciālisti un citu nozaru profesionāļi, kuri dalās pieredzē un sniedz vērtīgus ieteikumus.

Podkāstu izveidoju kopā ar podkāstu producentu Juri Garjānu. Abi esam saistīti ar personāla atlases nozari, tāpēc šī tēma mums nebija sveša. 2020. gada martā sākām izstrādāt podkāsta ideju un plānu, pirmās intervijas ar viesiem ierakstījām aprīlī, un maijā jau iznāca pirmā podkāsta epizode.

Sākumā intervijas ierakstīju savās mājās, tagad ierakstām profesionālā podkāstu ierakstu studijā.

Interesanti, ka podkāsta tapšana notika tajā pašā laikā, kad zaudēju darbu, kā arī sākās pandēmija un daudzi cilvēki zaudēja darbu. Šis podkāsts daudziem bija kā iedvesmas avots darba meklēšanā.

Ineta_Grelevska_foto.jpg

Ineta Greļevska, podkāsta klausītāja

Paldies, ka radi tādu iedvesmojošu podkāstu. Šis podkāsts bija viens no iemesliem, kāpēc izmetu sevi no komforta zonas un sāku strādāt pavisam citā nozarē. Paldies Tev!

Maris_Sproga_foto (1).jpg

Māris Sproga, podkāsta klausītājs

Gan izglītojoši, gan izklaidējoši, un abi komponenti ir līdzsvarā. Atšķirībā no citiem podkāstiem, kas mēdz būt samāksloti, pārgudri un līdz ar to bezjēdzīgas savu smalko viesu un intervējamo pašreklāmas. Šis podkāsts ir pozitīvi izdevies ar ļoti dažādiem skatpunktiem un stāstiem, kas liek gan padomāt, gan brīžiem pasmaidīt. Paldies, tā turēt!

Irbe_Iljina_foto.jpg

Irbe Iļjina, podkāsta klausītāja

Paldies par saturu, ko veido! Tavam podkāstam ir perfektais ilgums un Tavā balsī ir tik viegli klausīties, ka jau labu laiku esi mana rīta skrējiena perfektā sastāvdaļa. Paldies!

Maija_Locmele_foto.jpg

Maija Ločmele, podkāsta viesis

Podkāsts, kurš iedvesmo un iedveš svaigumu, jaunas idejas, drosmi un vēlmi savā ikdienas rutīnā ieviest ko jaunu. Visādi knifi, ieteikumi, kas saistīti ar dažādām darba jomām. Katra jaunā epizode ir kā mazi svētki! Paldies par to, ko darāt, un paldies, ka turpināt iedvesmot un izglītot. Par ilgtspējīgu podkāsta attīstību un pastāvēšanu

Ieva_Drazniece_foto.jpg

Ieva Drāzniece, podkāsta viesis

Vislielākā iedvesma esi tieši Tu pati! Ar savu starta pozīciju, ar kuru uzsāki šo podkāsta projektu, ar drosmi iet dziļāk, meklēt risinājumu, veidot šo prodkāstu, attīstīt, ar apņemšanos to visu apvienot ar aktuālajiem darbiem un projektiem Tavā dzīvē. Svarīgākais, manuprāt, ka, veidojot šo podkāstu, Tu iedevi cerības staru tik daudziem, impulsu atspērienam, informāciju, kontaktus un līdzīgus piemērus. Tavs ieguldījums ir vislielākais ieguvums gan viesiem, gan podkāsta klausītājiem. Ticu, ka arī Tev šis laika un enerģijas ieguldījums ir liels ieguvums, pieredze un idejas, ar ko virzīties uz priekšu dzīvē. Paldies par šo sadarbību!

Image by Ben Sweet

Ojārs Bondars, podkāsta klausītājs

Šis podkāsts man ir TOP 3, jo, pirmkārt, intervijas ir tik dabiskas un nesamākslotas, kas bieži pieklibo daudziem audio vides entuziastiem. Otrkārt, saturs ir unikāls! Pat, ja attiecīgā tēma man nav aktuāla, var lieliski paplašināt redzējumu uz situāciju kopumā un izkāpt no sava iedomu burbuļa.

Trīs soļus tuvāk Tavam sapņu darbam!

✔️ Kā izveidot CV, lai tiktu uz darba interviju?
✔️ Kā efektīvi izmantot LinkedIn darba meklējumos?
✔️ Kādās vēl platformās Tu vari meklēt darbu?

bottom of page