top of page
Search
  • vinetabeerzina

Kur noder stipro pušu apzināšanās?Nesen LinkedIn veidotā aptaujā jautāju, kura tēma būtu aktuālāka maniem sekotājiem un 43% cilvēku atbildēja, ka par stipro pušu noteikšanu. Tāpēc, esmu izlēmusi par šo tēmu runāt vairāk, kā arī organizēt praktisko darbnīcu. Kopumā aptaujā piedalījās 92 cilvēki. Savukārt, šajā rakstā uzzināsi, kur var noderēt savu stipro pušu apzināšanās un pastāstīšu vairāk par praktisko darbnīcu.


Lūk 3 situācijas, kur noder stipro pušu apzināšanās.


1. Rakstot CV


Mainoties arī karjeras evolūcijai šobrīd esam ir pārgājuši no pieredzes fokusa uz prasmju fokusu, kur profesionālo vērtību nosaka prasmju kopums. Jaunākie trendi ir veidot CV pēc savu prasmju kopuma. Tātad tas nozīmē – neizmirst par prasmēm un stiprajām pusēm savā CV. Prasmes un stiprās puses iesaku norādīt kopsavilkumā par sevi, gan atsevišķā sadaļā izceļot 3-6 prasmes.


2. Ejot uz darba intervijām


Darba intervijās personāla specialisti un vadītāji bieži vien jautā par kandidāta stiprajām un attīstāmajām pusēm. Stipro un attīstāmo pušu apzināšanās ļoti noder darba intervijās. Jo šīs zināšanas palīdzēs sevi labāk pasniegt kā profesionāli.


3. Mainot darbu, profesiju un pārkvalificējoties


Cilvēkiem, kuri ir darba meklējumos vai vēlas pārkvalificēties, pirmais solis ir noteikt un apzināties savas stiprās puses, tādējādi saprast, kurš darbs, profesija un nozare būs piemērots un kurš nē. Ir dažādas tehnikas un metodes, lai noteiktu stiprās puses. Par tām vairāk runāsim un praktiski darbosimies praktiskajā darbnīcā jau 25. oktobrī plkst. 17.30 tiešsaistē.


Ja Tu šobrīd esi darba meklējumos, vēlies mainīt profesiju vai atklāt kaut ko jaunu par sevi, tad piesakies praktiskai darbnīcai “Atklāj savu potenciālu caur stiprajām pusēm un kompetencēm”, kuru vadīšu kopā ar karjeras konsultanti un organizāciju psiholoģi Elīnu Bulāni tiešsaistē.


Šajā darbnīcā es pastāstīšu par to, kas ir stiprās puses, kur tās var noderēt, pastāstīšu par jaunākajiem pētījumiem par stiprajām pusēm un prasmēm, kā arī par to, ko sagaida darba devēji un kādas prasmes tuvā nākotnē būs pieprasītas.


Savukārt, Elīna vadīs praktisko darbnīcu ''Manu prasmju analīze'', kuras laikā ar viņas atbalstu izveidosi savu individuālo prasmju karti un varēsi izvērtēt kāda tipa prasmes Tev piemīt visvairāk un vismazāk, kā arī izvirzīsi savas attīstības vajadzības.


Bonusā saņemsi metodes kā noteikt savas stiprās puses, sasniegumus, talantus un vērtības. Kā arī manis vadīto prezentāciju PDF formātā.


Vietu skaits ierobežots – tikai 10 vietas! Piesakies, nenokavē! Pieteikšanās un vairāk informācijas ir ŠEIT.


Uz tikšanos,

Vineta

17 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page