top of page
Search
  • vinetabeerzina

Kāpēc būt LinkedIn(ā)?Esmu dzirdējusi no cilvēkiem šādus jautājumus un pārdomas par LinkedIn: "Kāpēc man būt LinkedIn(ā), tur taču ir tikai IT speciālisti?" "LinkedIn jau ir domāts tikai augsta līmeņa speciālistiem un profesionāļiem." "LinkedIn ir tikai publisks CV, ko tad vēl tur var darīt?" Šajā rakstā vēlos padalīties ar trīs svarīgākajiem iemesliem kāpēc būt LinkedIn(ā).


1. Karjeras iespējas


LinkedIn nav tikai publisks CV jeb LinkedIn profils, tajā ir daudz iespēju Tavai karjerai. LinkedInā nav tikai augsta līmeņa speciālisti, bet arī studenti un dažādu profesiju pārstāvji. Ja Tu esi optimizējis savu CV, tad ir liela iespēja, ka saņemsi darba piedāvājumus LinkedInā no personāla atlases speciālistiem. LinkedInā ir plašas darba meklēšanas iespējas, gan "Jobs" sadaļa ar ērtiem filtriem, gan iespēja sekot organizācijām, gan personāla atlases aģentūrām un atlases speciālistiem. Darba sludinājumus ir iespēja atrast izmantojot mirkļbirku #teirdarbs, uzņēmumu lapās un "Jobs sadaļā". LinkedIn ir viens no galvenajiem rīkiem personāla atlases speciālistiem, kur veidot savu komūnu, meklēt darbiniekus, atrast noderīgu informāciju un rakstus.


2. Biznesa iespējas


Ja Tu esi pašnodarbinātais vai uzņēmuma vadītājs, tad LinkedIn ir īstā vieta, kur veidot savu personīgo zīmolu, darba devēja tēlu (veidojot biznesa profilu) un stāstīt par saviem produktiem vai pakalpojumiem. LinkedIn profilu var izmantot ne tikai kā CV, bet arī klientu piesaistei. Ja esi personāla speciālists, tad svarīgi ir parūpēties par savu LinkedIn profilu, lai tas ir sakārtots, jo Tu pārstāvi kādu organizāciju un esi "uzņēmuma seja". Ja esi pašnodarbinātais, tad LinkedInā vari veidot savu personīgo zīmolu, pat arī portfolio (ja Tev tāds ir). LinkedInā var meklēt sadarbības partnerus, piegādātājus, veidot kontaktus un socializēties.


3. Kontaktu veidošana un socializēšanās


LinkedIn ir lieliska platforma, lai socializējos, veidotu kontaktus, piemēram, biznesa kontakti, profesionāli kontakti un varbūt pat izveidojas draudzība un labas attiecības ar iepazītiem cilvēkiem LinkedInā. Šeit var veidot komūnu un būt "savā burbulī", veidojot kontaktu loku ar savas nozares profesionāļiem (piemēram, personāla vadītāji), sekojot organizācijām, lasot sev interesantu un aktuālu saturu. LinkedIn Tu vari sekot viedokļu līderiem, uzzināt aktuālo savā nozarē, iesaistīties projektos, atrast mentoru, kouču un galu galā pats veidot saturu.


Ceru, ka iedvesmoju Tevi izmantot LinkedIn. LinkedIn ir tik daudz iespējas, tas nav tikai LinkedIn profils. LinkedInā ir tik daudz iespējas! Ja Tu vēlies uzzināt kā izveidot lielisku LinkedIn profilu, kādas ir LinkedIn iespējas un kādi ir pamati satura veidošanai, tad piesakies uz tiešsaistes vebināru, kuru vadīšu 28. jau septembrī. Vairāk info un pieteikšanās ŠEIT.


Savukārt, ŠEIT Tu vari pieteikties uz individuālu LinkedIn konsultāciju.


Lai veicas,

Vineta

7 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page