top of page
Search
  • vinetabeerzina

Špikeris kā uzrakstīt Motivācijas vēstuliEsmu Tev sagatavojusi špikeri kā uzrakstīt motivācijas vēstuli. Iesaku katrai vakancei to veidot no nulles, nevis sūtīt visām vakancēm vienādu (copy-paste).


Kādos gadījumos rakstīt motivācijas vēstuli?

✅Ja daba sludinājumā tas ir minēts.

✅Ja vēlies pārkvalificēties.

✅Ja piesakies uz augstāku vai zemāku pozīciju nekā iepriekš esi strādājis.

✅Ja Tev ir neliela darba pieredzes konkrētā jomā.

✅Ja esi students vai cilvēks bez iepriekšējas pieredzes.


Lūk, trīs ieteikumi, ko rakstīt Motivācijas vēstulē: 1. Tava motivācija


Viena no svarīgākajām sadaļāmmotivācijas vēstulē ir Tava motivācija. Es iesaku katrai vakancei motivācijas vēstuli rakstīt no nulles, nevis copy-paste sūtīt visiem vienādu. Pastāsti motivācijas vēstulē, kas Tevi uzrunāja konkrētajā vakancē, konkrētajā uzņēmumā un nozarē.


2. Tava atbilstība konkrētai vakancei


Otra svarīgākā sadaļa Tavā motivācijas vēstulē ir paskaidrojums par Tavu atbilstību konkrētai vakancei. Pastāsti par projektiem, darba pienākumiem un sasniegumiem, kas ir relevanta konkrētai vakancei, kur piesakies. Pastāsti par savu izglītību, tehniskajām prasmēm, kursiem un citām lietām, kas būtu svarīgi šai vakancei.


3. Tava personība


Motivācijas vēstulē pastāsti par savām stiprajām pusēm un personību. Kas Tu esi par cilvēku, tas Tevi aizrauj? Kuras personības stiprās puses ir nepieciešamas konkrētai vakance?Ceru, ka šie padomi Tev palīdzēs sagatavot motivācijas vēstuli.


Lai veicas,

Vineta


15 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page